Відділ освіти Софіївської районної державної адміністрації
 Новоюлівська загальноосвітня школа I-III ступенів
Районний семінар для заступників директора школи
Електронне освітнє середовище школи та його роль у розвитку
інтелектуально та творчо обдарованих учнів

4 квітня 2012 року
Індивідуальне оцінювання навчальних досягнень учнів

Задорожній М.І.,
вчитель-методист, вчитель фізики, математики та інформатики 

  23.03.2012  Індивідуальне оцінювання навчальних досягнень учнів  дає можливість одержати максимально об'єктивні оцінки та виконує дві функції у навчальному процесі: виявляє найбільш здібних учнів та створює додаткові стимули для навчання всіх учнів.
   Варіанти завдань - це власна комп'ютерна програма, яка створює друковані завдання для індивідуального оцінювання навчальних досягнень учнів. Зразок таких завдань - Фізика 8 Практичні завдання Вимірювання температури
   Контроль вимірювань - це дві власні програми: Контроль вимірювань -Вчитель - визначає завдання для учнів та зберігає результати вимірювань та оцінки; Контроль вимірювань - Учень призначена для введення результатів вимірювання та оцінювання їх. Зразок - Фізика 7 ЛР № 4 Вимірювання лінійних розмірів тіл та площі поверхні
   Вимірювання on-line - це вимірювання величин за фотографіями приладів на веб-сторінці, програма для перевірки результатів створюється на серверній мові програмування і може використовуватись як у мережі Інтернет, так і на локальному сервері.
   Лабораторні роботи з використання інформаційних технологій - це створення індивідуальних завдань для кожного учня та реальний розвиток творчих здібностей учнів.

Демонстрація

 Варіанти завдань       Контроль вимірювань       Вимірювання - Учень       Вимірювання on-line

Варіанти завдань 

Контроль вимірювань 

Вимірювання - Учень 

Вимірювання on-line 

Розробка та управління сайтом Задорожній М.І. 2012