Відділ освіти Софіївської районної державної адміністрації
 Новоюлівська загальноосвітня школа I-III ступенів
Районний семінар для заступників директора школи
Електронне освітнє середовище школи та його роль у розвитку
інтелектуально та творчо обдарованих учнів

4 квітня 2012 року
Фотозвіт

 

 

Методична рада

 На семінарі було показано фрагмент методичної ради

 „Обдарований вчитель – обдарований учень”.

Під час роботи вчителі висловили свої міркування стосовно того, кому належить заслуга – вчителеві, який побудував курс навчання; батькам, які займаються вихованням чи природній обдарованості дитини. Розв’язуючи це питання прийшли до висновку, що тільки спільними зусиллями всіх учасників навчально-виховного процесу можна досягти певного результату. Крім цього, вчителі випустили методичний бюлетень з порадами вчителям та батькам по роботі з обдарованими дітьми. На завершення роботи заступник директора школи з НВР Стеблина Л.І. запропонувала вчителям школи та гостям провести тестування „Який ваш творчий потенціал?”

 

 Зірковий калейдоскоп

Цікаво пройшло свято для обдарованих дітей  „Зірковий калейдоскоп ”. Проводилось воно під гаслом „Від творчого вчителя до творчого учня”. Вчителі разом із своїми вихованцями читали вірші, співали пісні, розповідали гуморески.

 

 

 

 

 

Електронне освітнє середовище школи
Задорожній Микола Іванович, вчитель фізики, інформатики та математики вищої категорії, вчитель-методист презентував гостям електронне освітнє середовище вчителя і школи, розповів про відкрите планування навчального процесу та показав всі переваги електронного класного журналу.

 

 

 

 

Використання електронного освітнього середовища
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Стеблина Л.І. відзначила роль електронного освітнього середовища для вчителя, учнів та методичної роботи школи, а також презентувала систему роботи школи з інтелектуально та творчо обдарованими дітьми.

 

 

 

 

 

  

Система креативних вправ на уроках математики

 Акастьолова Людмила Іванівна поділилася з колегами власним досвідом роботи стосовно організації роботи з інтелектуально-обдарованими дітьми на уроках математики та в позаурочній роботі.

 

 

 

 

 

Робота клубу "Що? Де? Коли?"
Заступник директора школи з виховної роботи  Назаренко Василь Анатолійович презентував роботу   інтелектуального клубу „Що? Де? Коли?”

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка робіт учнів
Гостям було запропоновано переглянути виставку робіт інтелектуально та творчо обдарованих учнів школи, а також деякі роботи вчителів, які працюють з цими дітьми.